KONST / Litografier / Färglitografi 9917166
nr 991 7166
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, 2 st. Mikael Kihlman (f. 1953), numrerade och signerade, motivet: m: 40x48
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:24:31
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)